1176 نیروی متخصص آماده کـار برای شمـا هستند
حالا پروژه خود را ایجاد کنید
تعداد طراحان اندروید 1029
تعداد نرم افزار های اندروید 1
تعداد طراحان آی او اس 1007
تعداد نرم افزارهای آی او اس 0
آخرین اخبار سایت
هویت سازی و هویت بصری شرکت ادریس

آیا دوست دارید با تلاشی کم فروش بالایی را تجربه کنید؟ آیا دوست دارید هواداران را به مشتریان وفادار تبدیل کنید؟ و آیا دوست دارید در میان انبوهی از رقبا انتخاب اول و آخر مشتریان هدف باشید؟

 

هدف شرکت ادریس ، توسعه ارتقاء جایگاه سازمانی تمام برند های کشور با بهترین و جدیدترین فنون برند سازی و هویت سازی است که صنعت کشور را هم ردیف صنایع کشورهای جهان اول قرار دهد

شرکت ادریس به واسطه داشتن تجربه و تخصص در فرآیند برندینگ ، نیروهای خلاق و سبک های متمایز و اختصاصی و تمرکز در بخش ویژوال برندینگ ، کلیه خدمات هویت سازی برند، هویت بصری برند، طراحی و تدوین کمپین تبلیغاتی ، ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق و مشاوره هویت سازی برند را با سبک های متمایز و اختصاصی ، متناسب با هویت برند شما ، در کمترین زمان ممکن و هزینه مناسب با ویژگی ها و شرایط خاص و منحصر بفرد در اختیار شما قرار می دهد.

واحد طراحی گرافیک شرکت میتواند با طراحی لوگو به صورت انحصاری و منحصربفرد در نگاه اول مخاطب را در میان انبوهی از رقبا به سمت برند شما جذب کند.

طراحی گرافیک ادریس یعنی اوج تفاوت در نگاه و احساس !!!

شرکت ادریس چشم انداز خوبی برای صنعت کشور می بیند که با امید و توکل به خداوند متعال و تلاش و پشتکار، ادریس سهم مهم و بزرگ خود را که رسیدن به توسعه کشور است را محقق خواهد کرد.

با ما تماس بگیرید

02188341197 -8

info@edris-ac.com

با تشکر


  • دسته بندی : اخبار
  • تاریخ انتشار : 06 مهر 1396
  • بازدید : 401

برچسب ها :